Ta kontakt

Ta kontakt

Stationskarlsgatan 4 B
00520 Helsingfors

Telefon

(09) 2727 060, må-fre 10-15

Email

förnamn.efternamn(at)interpedia.fi

Information
tiedotus@interpedia.fi

Vår e-faktura adress
003706185579, Maventa (003721291126)

Adoptionstjänst

adoptio@interpedia.fi

Adoptionens eftertjänster

jalkipalvelu@interpedia.fi

Utvecklingssamarbete och fadderverksamheten

kummi@interpedia.fi

Telefon: (09) 2727 0630, må-fre 10-15

Interpedias personal

Anja Ojuva

verksamhetsledare

(09) 2727 060

Stödtjänster

Marja Utela

informatör

050 414 1452 marja.utela@interpedia.fi

Maija Björk

organisationsplanerare

040 630 6433 maija.bjork@interpedia.fi

Adoptionstjänst

Salla Hari

chef för adoptionstjänsten (Bulgarien)

040 500 8309 salla.hari@interpedia.fi

Marika Elmeranta

adoptionsansvarig (Colombia, Sydafrika)

050 919 5380 marika.elmeranta@interpedia.fi

Tiina Hemming

adoptionsansvarig (Indien, Thailand)

050 469 9911 tiina.hemming@interpedia.fi

Tuula Teikari-Sæbø

kontorsassistent

tuula.teikari-saebo@interpedia.fi

Ni kan bäst kontakta de adoptionsansvariga direkt via mobilnumren mellan kl. 10-15. Ni kan även lämna meddelande på kansliets telefon eller via e-post.

Säker e-post

Salla Hari: säker e-post

Marika Elmeranta: säker e-post

Tiina Hemming: säker e-post

Utvecklingssamarbete och fadderverksamhet

Ilona Kalliola

chef för utvecklingssamarbete

040 504 5243 ilona.kalliola@interpedia.fi

Jenni Ahde

organisationsplanerare

040 577 1619 jenni.ahde@interpedia.fi

Fadderverksamhetens tfn: (09) 2727 0630, må-fre 10-15
Email: kummi@interpedia.fi